İstanbul’da Bu Hafta (6 – 12 Temmuz 2019)

İstanbul’da 6 – 12 Temmuz 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

6 Temmuz 2019 Cumartesi
 • Etkili İletişim Teknikleri ve Beden Dili

Bu programda iş dünyasında iyi ve başarılı bir çalışan olmak ve insanlarla iletişimde kendinizi kabul ettirebilmek için etkili iletişim ve beden dili tekniklerini kullanmayı öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kendini Tasarla! / Re-design Yourself!

Kişiye özel karakter ve değer analizi, karaktere uygun iş fikirleri, iletişim, bağ kurma, problem çözme, yaratıcı koçluk uygulamaları, grup çalışmaları, yeteneklerini keşfetme egzersizleri , ne istediğini bulmak ve neler yapabileceğini keşfetmek için adım atmak, değişim zamanları / zorluklarla başa çıkma vb. konularda çok şey öğreneceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

kendını tasarla

7 Temmuz 2019 Pazar
 • Duygusal Zeka ve Liderlik

Duygusal zeka ilkelerini öğrenmek, duygusal zeka ile liderlik becerisini geliştirmek, duygusal zeka ile yönetim becerilerinde etkiyi artırmak, duygusal zeka ile daha etkili iletişim kurabilmek için bu etkinliğe katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sertab Erener – Elektrik Akustik

“Sertab Erener Elektrik Akustik projesi ile Kerki|Solfej organizasyonuyla seyircisiyle buluşuyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Temmuz 2019 Pazartesi
 • Girişimci ve KOBİ’ler İçin Hibe Destek Programları

Kendi işini kurmak ve büyütmek pek çok kişinin hayali. Bu yolda, girişimcilerin karşısına çıkan en önemli engel ise sermaye kısıtı. Hibe destekleriyle işletmenizin finansal yapısını güçlendirmek istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İstanbul Türkçe Toastmasters 142.Toplantı

“Doğu Ekspresi, Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum‘dan geçerek Kars‘a ulaşan ve tüm bu yolu 1 günde yapan bir tren yolculuğu deneyimidir. Günümüzde her ne kadar turistik bir yolculuk ya da bir serüven olarak görülse de, hala ulaşım amacıyla bu treni kullanan insanlar bulunmaktadır. İşte temamız da ‘Doğu Ekspresi‘.“ 08 Temmuz Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz 142. toplantımızda konuşmak ve paylaşmak üzere toplantı ustamız “Ufuk Aktaş” sizler için “Doğu Ekspresi” temasını seçti. Sevgili Toastmasters Ailesi ve değerli misafirlerimiz, hem eğlenmek hem öğrenmek için herkesi bu keyifli toplantımıza bekliyoruz. Haydi sen de gel ve paylaşımlarınla toplantımıza renk kat! Doğaçlama bölümünde toplantı temamız ile ilgili bol bol soru geleceği için zihin olarak da hazırlanmanızı tavsiye ederiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Temmuz 2019 Salı
 • Girişimciler İçin Mizah Atölyesi 🙂 – Cengiz Ferhat Altay

“Etkili iletişimin her an her noktada can alıcı olduğu girişimcilik dünyasında mizahın incelikleri ve doğaçlama becerilerinin işiniz ve projelerinize sağlayacağı katkıları bizzat keşfederken bir yandan da gülüp eğlenmek ister misiniz? O zaman “Girişimciler için Mizah Atölyesi”ni sakın kaçırmayın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mizah atolyesi

 • Ahşap İşleri Atölyesi

İTÜ Magnet FAB’in ortak üretim alanında yapılacak bu etkinlikte, üretimin her alanında kullanılan ahşap malzeme türlerini, hangi ahşap türleriyle ne tür ürünler yapılabileceğini, avantajlı ve dezavantajlı olduğu yönleri ve ahşap malzemeyle işleyen makinelerin nasıl kulanılacağını uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Temmuz 2019 Çarşamba
 • Mobil Uygulamalarda Reklam Sahteciliği: Etkiler&Örnekler

Bu etkinlikte; önemi ve büyüklüğü artan mobil pazarlama sektöründe, tüm paydaşları tehdit eden reklam sahteciliğini birlikte derinlemesine tartışılacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Chado ile Çay Atölyesi

Chado’nun farklı kültürlerden bir araya getirdiği özel harmanları ile keyifli bir çay atölyesi sizi bekliyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Temmuz 2019 Perşembe
 • Girişimci Kadın Eğitimi

“Hepsiburada’da ürünlerimi reklam desteği ile nasıl ön plana çıkarabilirim? Kampanyalarımı nasıl planlarım? Fotoğraf çekimi, bedava kargo faydalarından nasıl yararlanırım? Türkiye’de ve dünyada sosyal medya trendleri? vb.” kimi sorulara cevap bulabileceğiniz bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bira’ya Tarihsel Bir Yolculuk

Nebula Atölye’nin yeşillikler içerisindeki bahçesinde gerçekleşecek etkinlikte Erdinç Çatak ile bira serüvenine çıkıyorsunuz. Bira hakkında merak ettiklerinizi öğreneceğimiz, tadım yapacağınız ve bira kültürünü tarihsel bilgilerle harmanlayacağınız bu etkinlik 29 Haziran’da Nebula Bahçe’de.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

bıra egıtımı

12 Temmuz 2019 Cuma
 • Cunda Adası Çadır Kampı

Yazın sıcağından kasıp kavrulurken, kızgın kumlardan serin Ege denizine dalgaya ne dersiniz ? Cevabınız evet ise bu kampı kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Paolo Fresu & Lars Danielsson “Summerwind” / Cem Tuncer Quartet

26. İstanbul Caz Festivali, yıldız isimlerden yeni keşiflere 300’ü aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul’un 27 farklı mekânında ağırlamaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*****

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir