İstanbul’da Bu Hafta (7- 13 Aralık 2019)

7- 13 Aralık 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

7 Aralık 2019 Cumartesi

sanal borsam

 • SanalBorsam Finansal Okuryazarlık Akademisi

Alanlarında uzman yöneticiler ve eğitmenler tarafından teknik analiz, borsa trendleri, sermaye piyasası ve borsa stratejileri gibi konuların işleneceği SanalBorsam Finansal Okuryazarlık Akademisi, 2020’den önce borsa dünyasına adım atmak isteyenlerin kaçırmak istemeyecekleri bir etkinlik.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için  

 • Tek Kişilik Gösteri- Kişisel Gelişim mi, Kişisel Gerilim

Kişisel gelişim üzerine uzun yıllardır Türkiye ve yurt dışında eğitimler veren Işık Elçi anılarını, deneyimlerini ve gözlemlerini kişisel gelişimi seven ve “Kişisel gelişim de neymiş” deyip merak edenlerle paylaşıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Aralık 2019 Pazar
 • Yaratıcı Drama Yöntemi ile İnovasyon Atölyesi

“Edda Atölye Kurucu/Eğitmeni Eda Özyurt ile önce tanışma oyunları oynayarak ısınacağız. Hazırlık aşamamız olan ikinci aşamada ekip olup istediğimiz bir fikir üzerine çalışıp bunu dramatik kurgu olarak canlandıracağız. Sonrasında bunları ekip olarak sanat dalları şeklinde sunacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Replayback Tiyatro

“Playback Tiyatro, kişilerin kendi yaşamlarından gerçek olayları anlattığı ve sonra anlatılanların hazırlık yapılmadan oynanarak izlendiği özgün doğaçlama tiyatro biçimini temsil eder. Nefes aldığımız her anda hatırlar vardır. Playback Tiyatro; bu hatıralarda hayat bulan duyguların sahneye yalın ve samimi bir şekilde taşındığı bir performans gösterisidir. Bu performansta seyirci ve oyuncu arasında alışılagelmiş dördüncü duvar yıkılarak ortamda bulunan herkesin birbiriyle bağlantılı olma hali deneyimlenir. Yaşamış oldukları anılarını ya da hissettiklerini paylaşan seyirci, anlatmış olduğu o anı izleme şansını bulur.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Aralık 2019 Pazartesi

marketing

 

 • İstanbul Marketing Summit 2019 : Yeni Nesil Sürdürülebilir Markalar

Türkiye’den ve dünyadan ünlü markaların liderleri tecrübelerini aktarırken geleceğe ışık tutacak. E-ticaret, büyük veri, veri analitiği, perakende, mağaza yönetimi, finansal teknolojiler, dijital oyun dünyası, tüketici ürünleri, yaratıcı sektörler ve daha bir çok alanda konu başlıklarının ele alınacağı ve 30’dan fazla konuşmacının yer alacağı iki günlük zirvede benzersiz deneyimler yaşayacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ekonomi Akademisi Etap 1.1

“Ekonomi alanında uzman kişilerin katılımıyla Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi’nde gerçekleşecek olan etkinlik, sizlerin bir adım öne çıkmanızı sağlıyor. Ekonomistler Platformu Başkanı Sayın Dr. Oğuz Demir ile; Türkiye Ekonomisi’nden Dünya Ekonomisi’ne kadar birçok konuda kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Aralık 2019 Salı
 • Global Marka Yaratım Süreci: Operasyonel Zorlukları Nasıl Aşarım?

Salı Söyleşileri’ne She Is Rebel’in Kurucusu Melis Sawerschel konuk oluyor. Global bir giyim markası olan She Is Rebel’in öyküsünü dinlemek ve markalaşma konusunda ipuçlarını öğrenmek için söyleşiyi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Orhan Cem Çetin- Fotoğrafçı vs.

“İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) 60. Yılını, tüm yıla yaydığı sergilerle, söyleşilerle, fotoğraf ve film gösterileriyle kutlamaya ara vermeden devam ediyor. Fotoğraf dünyasının değerli isimlerinden Orhan Cem Çetin’inin sunum ve sohbeti ile 10 Aralık Salı Akşamı bizlerle olacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Aralık 2019 Çarşamba

mutlu yaka_1112

 • Evren Aslan ile Yakamızın Rengi Mutluluk

“İşindeki mutluluğunun iş (çünkü araştırmalar gösteriyor ki işinde mutlu olanlar daha verimli çalışır) ve iş dışı hayatını, sevdiklerini, ilişkilerini, sağlığını, kısacası tüm hayatını etkilediğini düşünürsen anlayacaksın ki “mutlu yaka” olmak hakkın olduğu kadar görevin de. Ve bu görevin deadline’ı ASAP.

O halde bize katıl ve “mutlu yaka” çalışan olmanın yöntemlerini birlikte keşfedelim.

Bu ayki etkinliğimizin konuğu astrolog Evren Aslan, astrolojik olarak 2020’de bizi nelerin beklediğini anlatacak. Herkesi bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Boğaziçi Girişimcilik Sohbetleri

“Bu yıl 26-27 Ekim’de büyük ilgi gören How to Start Girişimcilik Zirvesi’ni düzenlemiş olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından düzenlenen bir etkinlik olan Boğaziçi Girişimcilik Sohbetleri 4 ve 11 Aralık tarihlerinde saat 17.30’dan sonra  Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te bulunan İbrahim Bodur Oditoryumu’nda gerçekleşecek! Girişimcilik alanında zirvede olan isimleri dinleyeceğimiz oturumlarda, girişimcilik alanına yön vermiş kişilerin tecrübelerinden yararlanma fırsatı seni bekliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Aralık 2019 Perşembe
 • Finansçı Olamayanlar için Finans Eğitimi

Finansçı Olmayanlar için Finans Eğitimi, finansçı olmadan temel finans kavramlarını bilerek iş hayatında birkaç adım öne çıkmak isteyenler içindir. Esas itibariyle kariyeri ve uzmanlık alanı finans ve muhasebe olmayan ve işinde daha başarılı olmak isteyen katılımcılar iş hayatlarında karşılaşacakları finansal metot, hesaplama ve terimleri öğreneceklerdir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İnovasyon ve Teknoloji Günleri

“Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenen İnovasyon ve Teknoloji Günleri 12-13 Aralık 2019 tarihlerinde sizlerle! Sektöründe tanınmış şirketler, alanlarında büyük başarıya ulaşmış insanlar, Türkiye’nin her yerinden gelen başarılı öğrenciler ve teknoloji meraklıları Galatasaray Üniversitesi’nde buluşuyor.”

13 Aralık 2019 Cuma
 • 1.Podcast Buluşması

“TGS Akademi ofisinde çaylı/kahveli podcast sohbeti yapacağız. Podcast yapan, yapmak isteyen herkesi bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • imPerfect Dancers Company – Lady Macbeth

“Pisa Opera ve Balesi’nin yerleşik dans topluluğu imPerfect Dancers Company, kurucuları Walter Matteini ve Ina Broeckx’un koreografisi “Lady Macbeth“ ile Türkiye’de ilk kez CRR Konser Salonu’nda izleyici ile buluşuyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir