İstanbul’da Bu Hafta (7 – 13 Eylül 2019)

7 – 13 Eylül 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

7 Eylül 2019 Cumartesi
 • İlişki Koçluğu Programı

“Çevresinde bazen anlamakta zorlandığımız, gelişen ve farklılaşan ilişkilerimiz var. Eşimiz, ailemiz, iş arkadaşlarımız ve çevremizle iyi ilişkileri sürdürebilir kılmak, yaşanılan her şeyi olduğu gibi anlamak, hayattan aldığımız hazzı artıracaktır. İlişki koçluğu seansları ilişkilerin kalitesini artırmaya odaklandığından tarafların gündeme getirdikleri iletişim (iletişim kazaları, anlaşılmama duygusu, ilişkiye bir rota çizememek, aile bireyleriyle sık sık yaşanan çatışmalar, çocukları ile yeterli iletişim kuramama) sorununa yönelik koçluk yapılır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Güçlü Ateşoğlu ile Felsefeye Yolculuk Tanışma Toplantısı

Bu etkinlikte, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Güçlü Ateşoğlu ile birlikte felsefeye giriş yapacak ve devamında gerçekleşecek atölyeler üzerine sohbet edeceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 8 Eylül 2019 Pazar
 • Google Analytics Eğitimi

“Dijital dünyanın en çok kullanılan analiz ve raporlama araçlarından Google Analytics’i detaylarıyla ve gelişmiş seçenekleriyle öğrenebileceğiniz  Google Analytics Eğitimi 08 Eylül 2019 tarihinde başlıyor! Digitailor’da Digital Analytics Tailor olarak görev yapan Yiğit Yazgı tarafından tam gün gerçekleşecek bu eşsiz eğitimi kaçırmayın.  Sertifikalı bu eğitim için acele edin!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Maçka’da Bulusalım: Bir Karadeniz Şöleni

“Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 8 Eylül Pazar günü kapılarını dinamik ezgileri, kemençe eşliğinde enerji dolu halk oyunları ve yöresel tatları ile Karadeniz ruhunun tam olarak hissedileceği bir Karadeniz Şöleni’ne açıyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Eylül 2019 Pazartesi
 • EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği)
“EFT; tüm Dünya’da %97 başarı gösteren duygusal özgürleşme tekniğidir. EFT’yi kısaca iğnesiz akupunktur ve duygusal bir egzersiz olarak tanımlamak mümkündür. EFT’nin açılımı: “Emotional Freedom Techniques” dır. Yani Duygusal Özgürleşme Tekniği’dir. Her ağrı her üzüntü yaşamımızda negatif blokaj oluşturur. Bu blokajlarda bizlere; stres, korku, endişe, fobi, ağrı vb. olarak geri döner. Çalışmalar EFT’nin duygusal özgürleşmeyi tamamen sağladığını göstermektedir. EFT eğitimi almış kişiler tarafından uygulanmalıdır.”

 eft

 • Düşler, Tutkular ve Suçlar – The Dreamers (2003)
İtalyan Kültür Merkezi’nde,  Bernardo Bertolucci Film Haftası özel gösterimini kaçırmayın!
10 Eylül 2019 Salı
 • 3D Yazıcı Başlangıç Seviye Atölyesi

“Fikirlerini hayata geçirmek istiyorsan, üretime dahil olmak için heyecanlıysan bu etkinlik tam sana göre! Üretimi kolaylaştıran ve tüm dünyaya sevdiren 3D yazıcı teknolojisini yeni başlayanlar için enine boyuna inceliyoruz. Kalp üretimi, insan biblosu, köprü gibi bilimsel ve magazinsel kısmıyla kalmıyor gerçek kullanım alanlarına ve 3D yazıcı teknolojisini iş modeli haline getirmiş örnekler üzerinden bu alanda nasıl para kazanılabileceğine bakıyoruz. TinkerCad ile temel seviye 3D baskıya uygun tasarım yapmayı öğreniyor, birlikte tasarlayıp üretiyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Digital Marketing Training in Istanbul for Beginners

SEO (Search Engine Optimization), SEM (Search Engine Marketing), SMO (Social Media Optimization), SMM (Social Media Marketing) ve daha fazlası hakkında merak ettiğiniz her şey bu eğitimde…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Eylül 2019 Çarşamba
 • Panik Atak Nedir ? Tedavi Yöntemleri

İnsanlar bir panik atak krizinin ancak stres, kötü sosyal koşullar, korkular veya herhangi bir çatışma veyahut zor durum nedeniyle gerçekleşebileceğini düşünürken çok yanılıyorlar. Panik atak birçok farklı nedenden kaynaklanıyor olabilir. Yaşanmış travmalar panik atağın ortaya çıkmasına neden olabilir. Eğer siz de çarpıntı, göğüs ağrısı, göğüste sıkıntı hissi, nefes darlığı gibi semptomları yaşadıysanız ve bu rahatsızlıktan kurtulmak istiyorsanız uygulamalı bu workshop’ı kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Aylin Bozkurt Tüzmen ve Ali Tüzmen ile Dijital Çağda Yeni İnsan

“Biri dijital dönüşümün teknolojik, diğeri insani ve liderlik boyutu üzerinde çalışan iki uzmanın koçvari diyalogları, konuyla ilgili akılları kurcalayan sorulara cevap ararken dijital dönüşüm ile ilgili potansiyel fırsatları da görünür kılıyor. Soru ve cevaplarla aralanan sis perdesinin ardından, dijital çağda insanı bekleyen yenilikler ve bu yeni dünya içerisinde insanın kendine ait bir anlam bulabilmek ve liderlik edebilmek için edinmesi gereken beceriler bir model çerçevesinde tartışmaya açılıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

dıjıtal cagda ınsan

12 Eylül 2019 Perşembe
 • Contemporary Istanbul Rehberli Sergi Turu

“Her yıl Eylül ayında Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini Avrupa ve Asya’nın buluşma noktası İstanbul’da bir araya getiren sanat fuarı Contemporary Istanbul’u bu yıl The Guest House ile deneyimlemeye sizleri davet ediyoruz! Deneyimli sanat danışmanı Banu Küçüksubaşı’nın kıymetli rehberliği ile 14.kez gerçekleşecek olan bu özel etkinlikle sanat dolu Eylül ayına merhaba diyoruz. Kültür-Sanat etkinliklerimizin açılışını yaptığımız ilk buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Enneagram (9 Mizaç) Online Seminer

“Dokuz Tip Mizaç Modeli’ne göre her insan, belirli bir algısal yönelim ve motivasyonla dünyaya gelir. Bir kişinin dünya ile bağlantısı ve ilişkisi de bu algısal yönelim ve motivasyonu içeren mizaç temelinde başlar. DTMM’ye göre huy / mizaç; doğuştan gelen, yaşam boyu değişmeyen, bir bireyi diğerinden ayıran ayırıcı özellikler (traitler) bütünüdür. Bir araya gelmesi bir mizaç tipini ifade eden bu özellikler, hem olumlu potansiyel hem de olumsuzluğa açık bazı riskli özelliklerden oluşur. Bu seminerimizde, DTMM’nin dokuz temel mizaç tipinin özellikleri ve zihinsel (fiziksel, duygusal, entelektüel) özelliklerini konuşacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Eylül 2019 Cuma
 • Turkey Certification in LEGO® SERIOUS PLAY® methods for Teams and Groups

“LEGO® SERIOUS PLAY® metodu, uluslararası çapta tanınan, organizasyonların gelişmeleri için kişilerin yenilikçi fikirler üretmelerini sağlamak için kullanılan kolaylaştırılmış bir süreçtir. Metodoloji kapsamlı araştırmalara dayanır, ekiplerin karmaşık konuları eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ele almasına olanaklı hale getirir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Milyon Beach Fest Kilyos 

Yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım, Milyon Beach Kilyos’ta, müzik ve eğlence tutkunlarına gerçek bir festival deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir