İstanbul’da Bu Hafta (7 – 13 Mart 2020)

7 – 13 Mart 2020 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

7 Mart 2020 Cumartesi
 • Ela Uysal ile Mindfulness Modern 101 Atölyesi

Modern hayatın stresi altında çalışan, odaklanamayan, mutlu olmakta zorluk çeken, zihinsel olarak çabuk yorulan, iş ve özel hayatı dengelemek isteyen herkes bu eğitime katılmalı.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mindfulness modern

 • Fikirbaz Eğitimi

Dünya Kafe Metodu, Bulvar Metodu, İnsan Odaklı Tasarım, Altı Şapka Yöntemi, Fishbowl Metodu ve Pizza Değerlendirme metodlarını öğreneceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Mart 2020 Pazar
 • Ali Şimşek İle Görmeyi Öğrenmek: Görsel Kültür Semineri

“Görmeyi Öğrenmek semineri, sanat tarihinden, göstergebilime, sinemadan fotoğrafa ve çağdaş sanata, görsel kültürden görsel ideolojiye kadar imgelerin bizimle olan ilişkisine odaklanıyor. 8 Mart’ta başlayıp 5 hafta boyunca her Pazar devam edecek olan Görmeyi Öğrenmek semineri, görsel kültüre dair kapsamlı bir kavrayış sunmasının yanısıra, yazı ve proje üretmeye odaklı olacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Aile Dizimi Terapisi

“Değiştiremeyeceğiniz bir gerçek: Bir anne ve bir babadan bu dünyaya geldiniz! Bu ikiliden genetik ve epigenetik seviyede güçlü yanlarınızı olduğu kadar kendinizi, hayatınızı tıkadığınız blokajları da aldınız.Ruhsal seviyede bu aile hattına gelmeyi seçmenizin de önemli bir sebebi vardı. Belli bir aile üyesi ile özdeşleştiniz, hayat içinde türlü  derslerle karşılaştınız. Astrolojik doğum haritamız tüm hayat hikayenizi bireysel olduğu kadar, aile hattıyla da iç içe örülmüş olanları tüm açıklığıyla ortaya koyar. ”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Mart 2020 Pazartesi
 • Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödül Töreni

“Dünya Emekçi Kadınlar Gününde, iş dünyasında emeğini ortaya koyan emekçi kadınlara ve kadınların emeğini destekleyen bilim, sanat, spor ve iş dünyasından isimlere ödülleri takdim edilecek.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Women in Business 

“Women in Business etkinliği, iş dünyasında cinsiyete bağlı fırsat eşitsizliği ve kadınların iş hayatında yaşadığı zorluklar hakkında katılımcılarda farkındalık yaratmayı temel hedefi edinen bir etkinliktir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

women in business

10 Mart 2020 Salı
 • Startup Ekosisteminde Kadın Girişimciler  

“İTÜ GİNOVA Salı Söyleşileri, Dünya Kadınlar Günü özel söyleşisiyle devam ediyor. Big Bang 2019’da sahne alan kadın girişimcilerin konuk olacağı söyleşide FonRadar’dan Elif Özdemir, SafeTech’ten Fatma Ertürk, ve MIPS’ten Şule Başarslan, girişimcilik öykülerini dinleyicilerle paylaşacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bizden Biri Söyleşileri 

Bizden Biri Söyleşi programı her ayın ikinci Salı günü Ortak Fayda’da gerçekleşiyor. Mart Ayının konukları:  Ali Kaan İLHAN – Hexagon Studio – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Melih ÖZ- Freelance Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Sinan ANAYURT – Arçelik – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Moderatör : Nihat YÜCEL – Ortak Fayda – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Mart 2020 Çarşamba
 • Fark Yaratın

“Toplum bireyleri, ticari hayatta yaptığı her ürün ve hizmet işletmeciliği için, Fark Yaratan eğitimleri öğrenmeli ve potansiyel hedef kitlesine öğrendiği bilgiler ile etkileşime geçmelidir. Eğitim lüks değil, eğitime zaman ayırmıyorsanız potansiyel hedef kitlenize ulaşamazsınız. Dünya; her an ve her saniye değişim geçirmekte ve bu döngüye ayak uydurursanız siz kazançlı çıkarsınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Emre Aydoğdu ile “İletişim ve Pazarlamada Dijital Düşünmek” 

Dijital İletişim Danışmanı Erme Aydoğdu ile iletişim ve pazarlamada dijital düşünmenin öneminin konuşulacağı bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Mart 2020 Perşembe
 • 21.Yönetim Bilimleri Kongresi ve Can Bonomo Kapanış Konseri

“20 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! Bu sene 21.si gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 12-14 Mart 2020 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde! 3 gün sürecek olan etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Yarışması, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek olan Can Bonomo Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’20 sizleri bekliyor!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

yönetim bilimleri kongresi

 • Gaye Su Akyol

“Müziğini “kavram olarak evrensel, ruh olarak yerel” şeklinde tanımlayan Gaye Su Akyol’un konserini kaçırmayın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Mart 2020 Cuma
 • Hedeflere Odaklanma

“Gelecekte kim olmak istiyorsunuz? O kişi nasıl biri? O kişiye ulaşmak için daha başka neler yapabilirsiniz? gibi sorulara yanıt bulacağınız bu etkinliği kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yasemin Soysal ile “Yaratıcı Tanrıça Ve Dişil Enerji II”

“Bir kadın olarak kilo problemlerinizin kaynağının duygusal yemeler olduğunu düşünüyorsanız, ilişkilerde fedakarlıklar yapmanıza rağmen mutsuzsanız, eşinizi çocuğunuz gibi görüyorsanız, insanlar size erkek gibi kadın diyorsa bu eğitim tam sizin için.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerle görüşmek üzere… 🙂

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir