İstanbul’da Bu Hafta (8- 14 Eylül 2018)

8-14 Eylül haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

8 Eylül 2018 – Cumartesi
 • 2.Kilyos Çevre ve Sanat Günleri

2.Kilyos Çevre ve Sanat Günleri’nde; Greenpeace ve İzev ile kıyı temizliği, atölyeler, forumlar, Ahşap Heykel Sempozyumum Sergisi, kumdan heykeller, dans gösterileri ve konserler sizleri bekliyor. Upcycle Turkey‘i de atölye çalışmaları ile orada görebilirsiniz 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini

cevre ve sanat gunleri

 • Neuro Web Design Workshop

Bu eğitimde daha iyi bir web ve kullanıcı deneyimi yaratmanın ardında yatan zihinsel süreçleri, kullanıcı kararlarını etkileyen psikolojik faktörleri anlayarak daha iyi bir web stratejisi çizmenin yollarını öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Eylül 2018 – Pazar
 • Google Ads Eğitimi

Markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından olan Adwords, Google Adwords Sertifika programı ile kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçları detaylarının anlatılacağı bu eşsiz eğitimi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • The Music Medicine Harvesting Love – New Moon in Virgo Meditation

Yeni bir döngünün başlangıcını meditasyonla ve kutlamayla geçirmek isteyenler bu etkinliği ajandalarınıza not edin.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Eylül 2018 – Pazartesi
 • Yağlı Boya Resim Etkinliği

Katılımcılarda tecrübe ve bilginin aranmadığı sadece eğlence amaçlı olan bu etkinlikten ayrılırken hem kendi eserlerinizi yapmış, hem de içinizdeki sanatçıyı keşfetmiş olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Daha

14 yaşındaki gencin hikayesini ele alan Daha, UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde!

“Hakan Günday’ın 17 dile çevrilmiş kitabından uyarlanan Daha’da, 14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak, liseyi büyük şehirde okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Eylül 2018 – Salı
 • Hasat Şenliği için Akmerkez Üçgen Terasa

“Ek Biç Ye İç” sizi, Akmerkez çatısındaki kent bahçelerinde; ektiklerinizi heyecanla biçeceğiniz, yiyip içip eğleneceğiniz, sohbet ve etkinliklerle deneyimlerinizi paylaşacağınız, dolu dolu bir şenliğe davet ediyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Marketing Hub Etkinlik Yönetimi Konusunu Mercek Altına Alıyor

Pazarlama Türkiye, ücretsiz gerçekleştirdiği pazarlama ve iletişim etkinliklerine devam ediyor. Haziran ayı itibari ile başlayan ve her ay gerçekleşen Marketing Hub buluşmaları etkinlik iletişimi ve markalar konusunu 11 Eylül tarihinde mercek altına alacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-09-07 at 17.57.46

 12 Eylül 2018 – Çarşamba
 • YenidenBiz Gönüllü Buluşması

YenidenBiz’e destek veren ve vermek isteyen tüm gönüllüler Deloitte Values House’da bir araya geliyor.

Adım Adım kurucusu Renay Onur’un Gönüllülük ve Kaynak Yaratma hakkında bilgi vereceği, yeni planların ele alınacağı ve YenidenBiz çalışma gruplarını daha yakından tanıyacağınız gönüllü buluşmasını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş Hayatımızdan Yaşanmış Deneyimler

Profesyonellerin iş hayatındaki deneyimlerinin konu olduğu, Yaşanmış Deneyimler başlıklı etkileşim çalışmasını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Eylül 2018 – Perşembe
 • Barista Temel Eğitimi

USLA, Nitelikli Kahve Birliği (Speciality Coffee Association – SCA)’nin kalitesi ve dürüst ticaret ilkeleri doğrultusunda, kahve tutkunlarına en yüksek standartlarda gerek teorik gerekse uygulamalı eğitim almasını sağlayarak, SCA onaylı barista eğitim programları sunuyor.

Özel tasarlanmış USLA barista sınıfında, SCA eğitmenleri tarafından verilecek profesyonel eğitim programları ve workshop etkinlikleri ile kendinizi kahvenin büyülü dünyasında bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Finansçı Olmayanlar İçin Finans
İş sahiplerinin yada çalışanların temel düzeyde muhasebe, finans ve vergi konularına aşina olmasını amaçlayan 2 saatlik bu seminerde; şirket türleri ve kuruluş aşaması, vergi türleri, finansal tablo ve kullanım amaçları, SGK, teşvikler, finansman kaynakları konuları konuşulacak.
Screen shot 2018-09-07 at 18.11.40
14 Eylül 2018 – Cuma
 • Google Analytics Eğitimi

Dijital dünyanın en çok kullanılan analiz ve raporlama araçlarından Google Analytics’i detaylarıyla ve gelişmiş seçenekleriyle öğrenebileceğiniz  Google Analytics Eğitimi 13 Eylül 2018 tarihinde başlıyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Anadolu ve Dünya Üzümleri Tadım Atölyesi

Kalecik Karası, Shiraz, Sauvignon Blanc ve Narince üzümleri ile tanışacağımız keyif dolu bir akşam sizi bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya görüşmek üzere 😉

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir