İstanbul’da Bu Hafta (8 -14 Haziran 2019)

İstanbul’da 8 – 14 Haziran 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

8 Haziran 2019 Cumartesi
 • Sunset Jazz Cruise

Caz ve chill out müzik eşliğinde güneşi denizde batırmaya ne dersiniz?

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Profesyonel Koçluk Tanışma Toplantısı

Beklediğinizden de kolay bir şekilde, geleceğin eğitim metodu ile, koçluğu öğrenmek, hayatınıza geçirmek ve uzmanlaşmak için doğru yöntemlerin konuşulacağı bu etkinliği kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

suleyman akay

9 Haziran 2019 Pazar
 • Joseph K.

“İngiliz yazar Tom Basden’ın kara mizah yüklü uyarlamasında, Joseph K. Franz Kafka’nın yüz yılı devirmesine rağmen zaman aşımına uğramayan Dava’sının yeniden görülmesi için modern dünyanın labirentlerine bırakılıyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Black Food Festival 2019

“Black Food Festival Berlin, Budapeşte, Tel Aviv, Helsinki ve New York’tan sonra 9 Haziran’da da İstanbul’da!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Haziran 2019 Pazartesi
 • Aylin Bozkurt Tüzmen ve Ali Tüzmen ile Dijital Çağda Yeni İnsan

“Biri dijital dönüşümün teknolojik diğeri insani ve liderlik boyutu üzerinde çalışan iki uzmanın koçvari diyalogları, konuyla ilgili akılları kurcalayan sorulara cevap ararken dijital dönüşüm ile ilgili potansiyel fırsatları da görünür kılıyor. Soru ve cevaplarla aralanan sis perdesinin ardından, dijital çağda insanı bekleyen yenilikler ve bu yeni dünya içerisinde insanın kendine ait bir anlam bulabilmek ve liderlik edebilmek için edinmesi gereken beceriler bir model çerçevesinde tartışmaya açılıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

“Değişmekte olan yönetim teknikleri ve artan rekabet koşulları uzun süredir süregelen bazı geleneksel anlayışları değiştirmekte ve insan kaynağının katma değerini ve stratejik yönünü açıkça ortaya koymaktadır. İşte bu noktada; kurumlara nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesi ve tüm katılımcıların iş yaşamlarında hayata geçirebilecek gerekli uygulamaları  almaları, bu eğitimin amacını oluşturuyor…” 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Haziran 2019 Salı
 • Hacking Everyday Objects

“Hacking Everyday Objects” workshop serisinde günlük hayatta kullandığınız objeleri ‘’hack’’liyorsunuz. Toplamda 12 saat sürecek çalışmada; önce üretim teknolojilerini, kod yazmayı ve temel elektronik devre oluşturmayı öğreneceksiniz. Sonrasında da kendi seçeceğiniz objeleri öğrendiğiniz bilgileri kullanarak hack’leyip dijitalleştirerek alışkın olduğunuz işlevlerinden başka bir hale büründüreceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

hacking everyday objects

 • SpeakUP #7 – Girişimci Olmak İçin Üniversiteyi Bırakmak/Bırakmamak

“Etkinlikte, üniversitede girişimciliğe adım atan ve başarılı bir şekilde serüvenlerini sürdüren StartupHR Kurucu Ortağı Nizamettin Sami Harputlu ve KreatifBiri Kurucu Ortağı Odin Enes Özlen, girişimci olmak için üniversiteyi bırakmanın mı yoksa bırakmamanın mı daha doğru olduğunu kendilerinden örnek vererek tartışacaklar.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Haziran 2019 Çarşamba
 • Girişimciler İçin Nöropazarlama – Seda Genç

Girişimciler için nöropazarlamanın nasıl kullanılabileceğini ve nasıl fark yaratacağını merak edenler bu etkinliği kaçırmasınlar!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Copy of Richard Bandler’dan Sertifikalı “NLP Uygulayıcısı – NLP Practitioner Sertifika Programı”

“Artık kendinizi sıradan hissetmek istemiyorsanız; gerçek potansiyelinizin daha fazla olduğunu hissediyor ama bir türlü ortaya çıkaramıyorsanız; hep benzer sorunlarla uğraşıyor; öğrendim artık diyor ama yine benzer sorunların tekrarladığını gözlemliyorsanız; sona erdiremediğiniz bağımlılıklarınız, alışkanlıklarınız ve derin olumsuz inançlarınız var ve bunları sonlandırmanın yollarını arıyorsanız; hayatınıza benzersiz bir enerji, yılmaz bir motivasyon, sevgi dolu ilişkiler, başarı ve karizmayı getirmek istiyorsanız; bu programı kaçırmayın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Haziran 2019 Perşembe
 • İç İletişim ve Kurum Kültürüne Stratejik Yaklaşım: Engage&Grow 6 Adım Tekniği ile Tanışın

“80’i aşkın ülkede uygulanan ödüllü gelişim programı Engage&Grow ile tanışın. Yüksek performanslı ekipler oluşturarak, verimlilik ve karlılığı arttıran Engage&Grow’un 6 adım tekniğini; çalışan bağlılığı ve şirket kültürüne uyumunu  artıracak çözümleri konunun uzmanlarından dinleyin.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Erdal Uzunoğlu ile Business Networking

“Dünyada networking olarak anılan “iş ağı kurma, geliştirme, koruma” konularında zamanında hareket etmek büyük önem taşıyor. B2H (Business to Human) modelinin her geçen gün daha fazla benimsendiği günümüz iş dünyasında, networking süreçlerinin gerek şirket içi, gerek yeni girişimlerde gerekse de kişisel marka için etkin bir şekilde kulanılması, iş hayatında ve sosyal hayatta inanılamayacak kadar faklı yerlere gelinmesine yardımcı oluyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

erdal uzunoglu14 Haziran 2019 Cuma
 • Yansın Bu Dünya

Turkcell Oyuncuları’nın sahneye koyduğu iki perdelik bir komedi oyunu “Yansın Bu Dünya”yı kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ozbi ft. Gülce Duru

Ozbi ft. Gülce Duru, müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. 14 Haziran Kadıköy Sahne’de…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

***********

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, şimdiden iyi haftasonları…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir