İstanbul’da Bu Hafta (8 – 14 Şubat 2020)

8 -14 Şubat 2020 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

8 Şubat 2020 Cumartesi
 • 16 Saatlik A’dan Z’ye İnternet Girişimciliği Eğitimi 

“Dijital dünyayı tüm boyutlarıyla öğrenebileceğiniz eğitimimizde ilk olarak internet girişimciliği ile girişiminizde başarılı olmanın yollarını öğretiyor, sonrasında dijital girişiminize özel web sayfası kurmanızı uygulamalı olarak gösteriyor, e-ticaret ve dropshipping eğitimiyle internetten gelir elde etme yolları hakkında ipuçlarını paylaşıyor, internet girişimcileri için hukuk eğitimimizle haklarınızı korumanın ve hukuka uygun faaliyet göstermenin yollarını anlatıyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yaratıcılığın Köklerine Yolculuk

“Atölye, mitoloji, semboloji ve C.G. Jung’un kuramları üzerine inşa edilmiş olan disiplinlerarası bir çalışmadır.
Bireyi kendi kişisel mitolojisinin kahramanı rolüyle mitolojinin büyülü dünyasına davet eder. Kendiyle ve dünya ile bağ kurma becerilerini geliştirirken, görsel kültürün, sanatın ve edebiyatın sembolik imgelerini okuyabilme yetkinlikleri kazandırır. Dünyanın farklı coğrafyalarından farklı mitolojik öyküleri de dahi edeceğimiz bu atölyede günlük hayat pratiğinize taşıyabileceğiniz pratik araçları ve oyunlaştırılmış egzersizleri deneyimleyeceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

think house

9 Şubat 2020 Pazar
 • Aile Dizimi Terapisi

“Değiştiremeyeceğiniz bir gerçek: Bir anne ve bir babadan bu dünyaya geldiniz! Bu ikiliden genetik ve epigenetik seviyede güçlü yanlarınızı olduğu kadar kendinizi, hayatınızı tıkadığınız blokajları da aldınız. Ruhsal seviyede bu aile hattına gelmeyi seçmenizin de önemli bir sebebi vardı. Belli bir aile üyesi ile özdeşleştiniz, hayat içinde türlü derslerle karşılaştınız. Astrolojik doğum haritamız tüm hayat hikayenizi bireysel olduğu kadar, aile hattıyla da iç içe örülmüş olanları tüm açıklığıyla ortaya koyar. Aile dizimi çalışması Bert Hellinger’in Afrika’da yerlilerin arınma çalışmalarını izleyip inceledikten sonra sistematik hale getirdiği bir psikoterapi uygulamasıdır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kuantum ile Bolluk Bereket Atölye Çalışması

“Bolluk yada kıtlık kök inançlarımızda saklı. Şayet kıtlık bilincine sahipseniz, ne kadar çalışırsanız çalışın, ne kadar ekonomi yaparsanız yapın, kök inançlarınız değişmeden durumunuz kesinlikle değişmeyecektir. Kök inançlarımızın değişmesi, kıtlık bilincinden kurtulup, bolluk bilincini seçmek çok da kolay olmamaktadır. Tam da sizin ihtiyacınıza yönelik, kıtlık bilincinden kurtulup, varlık bilincine geçmeniz için, 10 haftalık bu etkili programı kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

10 Şubat 2020 Pazartesi
 • Serhan Bali ile Klasik Müzik Tarihi ve Kültürü Seminerler

“Türkiye’nin klasik müzik alanındaki tek dergisi Andante’ye imza atan, kültür sanat alanında pek çok ulusal gazete ve dergide köşe yazıları, söyleşileriyle okurla buluşan Serhan Bali, klasik müziğin pek çok alanında ürün veren bir düşünce ve aksiyon insanı. Aynı zamanda uzmanı olduğu bu alanda kurumlara danışmanlık da yapan Bali, “klasik müzik” temasının etkin konuşmacılarından.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Vejeteryan Diyet Paketleri

Başta Sindirim Sistemi Olmak Üzere Tüm Vücudunuz Dinlendirin.!  “Vejeteryan Diyet; Bitkisel kaynaklı besinlerin ağırlıklı olarak tüketilmesini içeren lezzetli bir programıdır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

11 Şubat 2020 Salı
 • KonuŞu: Fayda Yaratan Moda

“Sürdürebilir moda üzerine olacak bu ilk konuşuda, sivil toplum örgütleriyle beraber gerçekleştirdikleri sanat atölyeleri ile çocuklara tasarımı sevdiren INCOMPLIT markası kurucusu Öykü Özgencil; hiçbir kimyasal madde kullanmadan geri dönüştürülmüş kumaşla ürün tasarlayan Lando Studio’nun kurucusu ve Global Shapers’ın Sürdürülebilir Moda İnisiyatifi Başkanı Ezgi Utan ve yapay zeka uygulamalarını kullanarak tasarımlarına çağ atlatan Arzu Kaprol bir araya geliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Psikolog Orkun Özocak – Aldatmadan Öğrendiklerim

“Neden aldatırız? Aldatmak içgüdüsel midir, yoksa sonradan mı öğrenilir? Kim daha çok aldatır? Aldat(ıl)manın yükünden nasıl kurtulabiliriz? Peki, güven yıkılınca tekrar inşa edilebilir mi? Özünde güven çalışmalarının yer aldığı “Aldatmadan Öğrendiklerim” söyleşisinde Psikolog Orkun Özocak’ın çiftlere uyguladığı “6 Adımda Güven” Terapisinin dinamiklerini, gerçek hikayeler üzerinden dinleyecek, kendi bilinçli ya da bilinçsiz davranış kalıplarımızı güçlü sorular eşliğinde ele alacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Şubat 2020 Çarşamba
 • SoGal İstanbul: Birlikte Nefes Al! 

“Dünyanın 40+ ülkesinde faaliyet gösteren SoGal artık İstanbul’da ve ilk etkinliğini birlikte nefes almak ve birbirimize nefes olmak için düzenliyor. Motivasyonumuzu yükseltmek, stresle baş etmek ve odaklanmak için Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde düzenlenen Doğru Nefes Workshop’una davetlisiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

sogal

 • Berrak Yurdakul ile Yeni Başlayanlar İçin Mindfulness

“Uzun yıllardır pratik yapan bir Budist. Ev Yapımı Bir Paraşüt, Senin Hakkında 7 Şey Düşündüm kitaplarının yazarı olan Berrak Yurdakul, Joint Idea’da sizlere Mindfulness pratiğinin Budist kökeninden, Evrimsel psikolojinin zihnimiz üzerindeki etkilerinden bahsederken “Kendimizi negative düşüncelerden nasıl kurtarabiliriz?, Kötü alışkanlıklarımızı nasıl bırakabiliriz?, Kendimizle olan ilişkimiz neden bozuk ve bu ilişkiyi nasıl onarabiliriz?, Enerjimizi tasarruf etmek ve yaşam enerjimizi yükseltmek için neler yapabiliriz?, Neden meditasyon yapmalıyız?, Meditasyon nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını bizlerle paylaşacak. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Şubat 2020 Perşembe
 • Dağhan Dönmez ile ŞAHSİYET Aslında Kimdi?

“Şahsiyet hakkında Türkiye’deki ilk atölyeleri başlatan, ilk makaleyi yayınlayan Dağhan Dönmez, dizinin alt metinlerini ve sosyolojik temellerini ele alıyor. ” Bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Neuro Marketing Bilimi Eğitimi

Neuro Marketing Bilimi, Değişen Demografik Yapı, X, Y, Z Kuşakları, Alpha, Alfa Kuşağı, Değişen Kültürel Çevre vb. konularda bilgi edinebileceğiniz bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Şubat 2020 Cuma
 • Drink & Draw Istanbul #1

Sevgililer Günü’nü şarap ve sanatla kutlamak isteyenler bu etkinliği kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

drink and draw

 • Hakan Akdoğan ile Derin Okuma

Yunus Nadi ödüllü yazar Hakan Akdoğan Umay’da! Yeni sezonda, yazarın seçtiği eserleri ve yazarlarını derinlemesine inceleme fırsatı bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerle görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir