İstanbul’da Bu Hafta (9-15 Kasım 2019)

9-15 Kasım 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

9 Kasım 2019 Cumartesi

sosyal medya eğitimi

 • Sosyal Medya Eğitimi / 2 Günlük

Eğitim, Sosyal Medya konusunda ihtiyaç duyulan bilgili ve deneyimli gücünü ve insan kaynaklarını yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sosyal medya danışmanı ve eğitmeni Oğuzhan Saruhan tarafından verilecek eğitimde, sosyal medyayı değerli kullanma, sosyal medyada kişisel marka konumlandırma, markalar için strateji belirleme gibi birçok önemli konuda detaylı bilgiler verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • ÇözümPark Teknoloji Sohbetleri 2019

Etkinlikte, teknoloji sektörünün pek çok iş ihtiyacı için önemli başlıklar olan güvenlik, network, regülasyonlar, yapay zeka, bulut bilişim, yeni nesil veri merkezleri ve donanım teknolojileri, devops, SAP ve daha pek çok teknoloji için sunumlar yapılacaktır. İki ana salonda daha çok karar verici veya yönetici pozisyonundaki IT çalışanları için hazırlanmış, 20dk’ lık kısa sunumlar ile teknolojinin değişim trendi, yatırım fikirleri, değişen ve gelişen teknolojiyi nasıl daha iyi kullanabileceğini anlatan sunumlar yer alırken, eş zamanlı olarak 6 salonda ise daha çok teknik ağırlıklı personeller için uygulamalı özel eğitimler sunulacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Kasım 2019 Pazar
 • Sosyal Medya için Grafik Tasarım

“Bu etkinlikte 20 yıllık deneyimi ile hem sosyal medya çağında hem de öncesinde Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışmış, profesyonel yaşantısını sektör içerisinde sürdüren Okan Köroğlu size Sosyal Medya’da yemeğin sosu, tabağın süsünden de öte bir yerde olan Grafik Tasarım’ı anlatıyor. En hızlı, en basit ancak etkili grafik araç ve platformları ile Sosyal Medya hesaplarınızı nasıl daha bakılası bir mecra haline getireceğinizi anlatıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Temel Modern Kaligrafi Atölyesi + Kendi Çantanı Tasarla

“Atölyenin ilk bölümünde kaligrafi sanatı ve modern kaligrafiden bahsedecek, temel hareketlerden sonra küçük harflere geçiş yapacağız. İkinci kısımda kelime alıştırmaları yapacak ve atölyemizin meyvesi olarak bizim sağlayacağımız bez çantalar üzerine öğrendiklerimizle bir kompozisyon oluşturacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

11 Kasım 2019 Pazartesi
 • Yöneticiler için Güncel Finans ve Kriz Yönetimi ve 2020 İş Stratejileri

Yöneticiler için Güncel Finans, Kriz Yönetimi ve 2020 İş Stratejileri WorkShop; Üst Düzey Yönetici, Şirket Sahibi, Ceo’lar, Tepe Yönetici adayları ve Yatırımcılara yönelik  olarak düzenlenmektedir. Yöneticilerin kriz ortamında iş hayatında karşılarına sıklıkla çıkan finansal konulara dair bilgilerin güncellenmesi ve şirket yönetiminin temel yapı taşlarından olan Finansal Yönetim Stratejilerinin ”En son global ve yerel gelişmelere ve Ağustos 2018 Finansal Krizine paralel olarak” en etkili ve pratik yollarının aktarılması amaçlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Uygulamalı İş Modeli Kanvası Eğitimi

“Girişiminizi oluştururken, sezgisel yollarla ilerlemek yerine, riskleri, problemleri ve çözümlerini, girişim fikrini hayata geçirmeden önce tanımlamak, “başarılı girişim”in ilk adımıdır. Bu doğrultuda iş modeli kanvası oldukça önemli bir hal alıyor. 10 Eylül salı akşamı gerçekleşecek eğitimimizde ise iş modeli kanvasının tüm adımlarını detaylarıyla öğrenebilecek ve aynı zamanda yapacağımız uygulama ile kendiniz yapmayı deneyimleyebileceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

12 Kasım 2019 Salı
 • Uzun Soluklu Girişimcilik için Duygusal Zeka Neden Önemli?

Duygusal zekanız iyi olmadan uzun soluklu girişimci olmak neden zor ve neden en az buralara bakarız? Kendi girişimcilik öyküsü ile Nilgün Yetiş, Gain Global Türkiye’nin davetlisi olarak Aydın Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Ekran Resmi 2019-11-08 10.13.11

 • Dijital Trendleri Anlamak ve Kurumsal İnovasyonu Başarmak

“Şirketin tüm birimlerinde teknoloji farkındalığını oluşturup bunu iş yapış biçimlerimize nasıl taşımamız gerektiği ve şirket içerisindeki inovasyon çalışmalarının nasıl şekillendirileceğini konuşacağımız bu akşam için sizleri örnekleriniz, sorularınız ve önerilerinizle birlikte bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 13 Kasım 2019 Çarşamba
 • Minimalizm ve Sağlık Atölyesi

turkisiminimalizm sitesinin kurucusu Hale Acun Aydın ve Bütünsel Beslenme Sağlık Koçu Deniz Alayat Minimalizm ve Sağlık Atölyesi ile karşınızda! “Minimalizm nedir ve neden sadeleşmeliyiz?”, “Kıyafetlerde ve evinizde sadelik: Nereden başlamalı, hangi yöntem kime daha uygun?”, “Minimalizmin sağlığa etkileri”, “Mutfakta nasıl sadeleşebilirim?” ve “Temiz beslenme prensipleri” konu başlıklarının yer alacağı bu söyleşiyi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimciler için Amazon ve E-ihracat: Neden ve Nasıl?

“Bugünün ve yarının pazarlarında bilinçlenirken Harun Yorulmaz’ın iyisiyle kötüsüyle hem kendi e-ihracat serüvenini hem de dijital pazarda nasıl adapte olup ürün analizi yapmayı anlatacağı etkinliğe tüm ilgilileri bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

14 Kasım 2019 Perşembe
 • 12min Ignite Talks Istanbul – Exciting Talks & Networking #9

“Ve 12min Istanbul’da SEZON AÇILIŞI ! UNDP’den Hansın Doğan, sosyal girişimci Zeynep Karagöz ve startups.watch kurucusu Serkan Ünsal ile vira diyoruz… Buluşmalarımıza yeni iş yapma modelleri, tasarım, girişimcilik, dijital dönüşüm, inovasyon, sosyal fayda odaklı yaratıcı gelecek çözümleri üzerine çalışan/kafa yoran ve ilham almak isteyen herkes davetli.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

yaşıyorum

 • Yaşıyorum  Seviyorum Yaratıyorum

“OL’ANA odaklanmak ve enerjini, motivasyonunu yükseltmek, gerçek gücünle buluşmak istiyorsan…

Kendine bir Hediye Ver, Seni Bekliyoruz:)))”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Kasım 2019 Cuma
 • Flutter ile İlk Mobil Uygulamanızı Yazın

Koç Sistem’den Veli Bacık Flutter kullanarak nasıl mobil uygulama geliştirebileceğimize yönelik kod yazım ağırlıklı bir sunum yapacaktır. Sunumda ele alınacak konu başlıkları ise “Dart Diline Giriş”, “Flutter’a Genel Bakış”, “Flutter Widget Türleri” ve “Flutter ile İlk Uygulamamızı Geliştirme”dir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Erkek Arkadaşım Bir Feminist

Oyuncu kadrosunda Gonca Vuslateri ve Fırat Tanış’ın bulunduğu Erkek Arkadaşım Bir Feminist oyunu 15 Kasım akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi Sahnesi’nde sizlerle… Günümüz kadın erkek ilişkilerini feminist bir erkeğin ve daha iyi bir feminist olma şansını yitirmiş olan kadının gözünden anlatmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir