İstanbul’da Bu Hafta (9-15 Mart 2019)

9-15 Mart haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

9 Mart 2019 Cumartesi
 • Anadolu’dan Soframıza – Kadın Üretici Söyleşileri #1

“Anadolu’dan Soframıza” – kadın üretici söyleşilerinin ilkinde Eldivan Kadın Kooperatifi’nden Zülfiye Abla ve Polatlı Anadolu Bacıları Kooperatifi’nden Nilüfer Abla’nın hikayesini dinlemek ve  yöresel ürünleri tatmak istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bu Yemeği Bize Lütfeder Misin?: Yemeğe Eşlik Edenler

USLA menüsü kendi eşlikçisi ile birleşiyor ve aklınızdan uzun bir süre çıkmayacak lezzet yolculuğuna çıkıyorsunuz! Günün menüsü; “Guacamole Double Smash Bacon Burger”, “Fırında Otlu Patates”, “Mac and Cheese”, “Acılı Tavuk Kanatları“.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Mart 2019 Pazar

beslenme-diyetetik zirvesi

 • İstanbul Beslenme ve Diyetetik Zirvesi

İSTANBUL Beslenme ve Diyetetik Zirvesi 10 Mart Pazar günü PROFİLO KÜLTÜR MERKEZİ’nde! Beslenme ve Diyetetik üzerine Türkiye’nin en iyileri tarafından verilecek seminerle eğlenerek kendinize yaptırım yapın. Etkinlik sonunda katılımcılara İsme özel, Türkçe ve İngilizce hazırlanacak, isme özel ve eğitmen imzalı sertifikalar verilecektir

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mindfulness & Heal Your Life (Tanıtım Toplantısı)

Dünyaca ünlü yazar Louise L. Hay’in felsefesi olan Heal Your Life – Dönüşüm Atölyesi tanıtım semineridir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Mart 2019 Pazartesi
 • Tasarımın Pazarlamada Etkisi

Girişim çalışmaları eğitim serisinin sekizincisinde tasarımın girişimcilerin pazarlama faaliyetleri üzerindeki etkisi hakkında çalışma yapılacaktır. Bu çalışmada tasarımın temelleri, ürün paket tasarımının tüketiciye etkisi, markalaşmada kurumsal kimlik renk seçimi ile birlikte psikolojik etkisini ve örnek başarılı tasarım uygulamalarını katılımcılarla paylaşılacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Digital Age Meetup #2

“İçinde olduğumuz çağda dijital mecralarda olmak ve onları anlayabilmek çok önemli. Dijital iletişim sayesinde sadece yıllardır görmediğimiz arkadaşlarımızla bağlantı kurmuyor, gündelik ve iş yerindeki birçok işimizi de hallediyoruz. Aslında dijital bizim sesimiz, varlığımızı kanıtlamamızın bir yolu.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Mart 2019 Salı
 • İnovasyon Kültürünü B2B Şirketlerinde İnşa Etmek Mümkün Mü?

DuPont’un 217 yıldır sağlam temellere sahip bilim odaklı inovatif bakış açısını katılımcılarla paylaşma ve inovasyon konusunda bilgi alışverişi yapma amacıyla oluşturulan “İnovasyonun Temelleri” serisinin üçüncüsü için davetlisiniz. Yeni bakış açıları, yeni fikirler ve yeni bağlantılar edinme fırsatı yakalamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir etkinlik.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

armutcom

 • #6 Etkili Takım Yönetimi – armut.com, Başak Taşpınar Değim

Bir girişim serüveninde, takımın kurulmasından yatırım süreçlerine kadar girişimcinin ihtiyacı olan tüm konuların işleneceği Girişimin 7 Büyük Semineri’nin yedincisi olan “Etkili Takım Yönetimi” konusunda, armut.com CEO’su Başak Taşpınar Değim, 12 Mart’ta birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Mart 2019 Çarşamba
 • Reklam ve Pazarlama Zirvesi’19 – RPZ İstanbul

Türkiye’nin ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü’nün gelenekselleşen ve en çok ses getiren organizasyonlarından biri olan Reklam ve Pazarlama Zirvesi bu yıl “farkındalık” konseptiyle Grand Pera’da gerçekleşecek. “Change Your Vision!” sloganıyla serüvenine devam eden RPZİstanbul, ilgilenenleri Türkiye’nin en yaratıcı öğrenci etkinliğine çağırıyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mario Levi

Bu yıl 60. Yaşını kutlayan İFSAK, edebiyat sohbetlerinde Mario Levi’yi konuk ediyor. “Çekmecelerde Atılamayan Fotoğraflar” üzerine yapılacak bu değerli sohbeti kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Mart 2019 Perşembe
 • Dijital Pazarlama & SEO’nun Geleceği

Bir girişimin başarıya ulaşması ve işletmenin en hızlı şekilde büyümesi için gerekli olan en önemli konu hiç şüphesiz “pazarlamasıdır”. Ancak artık günümüzde pazarlamanın en güçlü yolu dijitaldir! Bu etkinlikte Dijital Pazarlama ve SEO’nun Geleceği konularına değinilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Erdal Uzunoğlu ile İş Ağını Geliştir

Erdal Uzunoğlu’nun bir yıldır Joint Idea’da gerçekleştirdiği Business Networking seminerlerinde edinilen kazanımları keyifle uygulama zamanı!
“Şimdiye kadar seminerlerdeki katılımcılardan gelen “Bunu nerede ve nasıl uygulayacağız” sorularından yola çıktık. Erdal Uzunoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek, “exclusive” bir network buluşması yapıyoruz.
Katılımcıların iş ağlarını geliştireceği bir network ortamı sunuyoruz.
Konunun önemine inanarak ‘Erdal Uzunoğlu ile Business Networking’ seminerleri katılanların aynı dili konuştuğunu ve aynı networking bilincinde olduğunu bildiğimiz için buluşmaları seminer katılımcılarına özel yaptık.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Mart 2019 Cuma

yenidünyadaişmodelleri

 • Garanti Partners Meetup- Dijital Dünyada Yeni İş Modelleri

Süregelen dijital dönüşümün etkisiyle dijital dünyada değer üretmenin ve para kazanmanın yolu değişti. Bu durumda şirket liderlerinin kendilerine şu soruları sormaları gerekir; “Dijital dünyada hangi yeni iş modelleri var?”, “Geleneksel şirketler var olan modellerini nasıl değiştirebilir?”, “Şirketlerin başarılı olması için temel başarı faktörleri nelerdir?”.

İnteraktif bir tartışma olarak gerçekleşecek Master Class etkinliğinde IE Profesörü Casimiro Juanes Calvo bu cevapları bulmak için katılımcılarla farklı şirketlerden örnekler de paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Teoman

Türk rock müziğinin en başarılı şarkıcı ve söz yazarlarından Teoman, 15 Mart’ta Zorlu PSM – Atlantis Yapım işbirliğiyle gerçekleşen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında sahne üstü ayakta konseriyle Zorlu PSM’de!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Gelecek hafta yeni etkinliklerle görüşmek üzere 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir